Gambia

 

 

 

 

W listopadzie 2023 roku odwiedziliśmy Gambię🌍. Gambia to uśmiechnięte wybrzeże Afryki, które od niedawna otwarte jest na polskich turystów, Gambia to kraj życzliwy, szczery, biedny.
Mieszkają tam nasze rodaczki Agnieszka i Ania, które nie przechodzą obojętnie obok krzywdy i biedy zwierząt. Dziewczyny stworzyły Max&Szarik association polska organizacja pomagająca zwierzętom w Gambii . Widząc ogromne potrzeby mieszkających tam psów, warunki w jakich żyją postanowiliśmy za ich pośrednictwem przekazywać pomoc dla The Gambia Horse and Donkey Trust, która jako największa organizacja prozwierzęca w kraju z zapałem dba o dobro zwierząt w Gambii. Pracownicy Gambijskiej organizacji są pełni energii i serca dla zwierząt, niestety miejsce boryka się z brakiem leków, nawet tych podstawowych, karmy, personelu medycznego. Gambia jest ubogim afrykańskim krajem, który nie ma swojej produkcji leków, ani karmy stąd wszystkie produkty muszą być tutaj eksportowane.
Chcemy wesprzeć tamtejszych psich Aniołów ze środków, które darczyńcy na ten cel właśnie przekażą.
Pomóc możesz poprzez:
🐶 przekazując 1,5% KRS 0000489584 dopisek Gambia całość środków zostanie wykorzystana na pomoc zwierzętom w Gambii.
🐶 Wsparcie lub udostępnienie naszej zbiórki https://pomagam.pl/g7bp7n całość środków zostanie przekazana na pomoc zwierzętom w Gambii.
🐶Przekazując opatrunki, obroże, smycze poprzez organizowane przez nas zbiórki Banku Dobrej Karmy http://bankdobrejkarmy.pl/gambia/ lub wysłać zebrane dary do naszego magazynu – 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Cienista 32d. My dary przekażemy gambijskiej organizacji. Karmę wyślemy drogą morską, opatrunki drogą lotniczą z pomocą turystów odwiedzających Gambie, leki prześlemy firmą kurierską.
🐶Wybierasz się na wakacje do Gambii? Zabierz opatrunki. Skontaktujemy Cię z osobą, która odbierze dary lub zrób sobie wycieczkę do Magicznego Lasu Makasutu, gdzie mieści The Gambia Horse and Donkey Trust. Wycieczkę najlepiej zorganizuj z Agnieszką, która oprócz pomagania organizuje wycieczki i rewelacyjnie opowiada o Gambii 🌍 SoAfrica Gambia